banner-consultant

درخواست مشاوره

در صورتیکه برای هر یک از موارد حقوق مهاجرت یا دعاوی میانجیگری خانواده نیازبه مشاوره حقوقی دارید لطفاً درخواست خود را بصورت تلفنی- پیامکی، یا ایمیل برای ما ارسال کنید. پس از تکمیل پرسشنامه های مربوط به مورد درخواست شما، یک وقت مشاوره برای شما تنظیم می شود.

مشاوره در امور میانجیگری خانواده : ۱۵ دقیقه رایگان


مشاوره در امور حقوق مهاجرت کانادا: مشاوره های ما رایگان نیست (لطفاً تماس بگیرید)


امکان پرداخت ریالی و دلاری برای دریافت مشاوره حقوق مهاجرت وجود دارد. به منظور رفاه حال موکلین مشاوره تصویری (واتس اپ) برای هموطنانی که در ایران زندگی می کنند فراهم می باشد. اگر در کانادا زندگی می کنید از طریق پلتفرم زوم و یا حتی حضوری امکان ارائه مشاوره حقوقی به شما وجود دارد.

آیا دریافت مشاوره برای من مفید است؟
 
بدون شک در طول مشاوره حقوقی پاسخ سوالات حقوقی شما فراهم میشود. پر واضح است که قبل از هر اقدام حقوقی میبایست از مشورت وکیل و کارشناس مربوطه استفاده کنید تا از نکات قوت و ضعف درخواست خود مطلع شوید. البته قبل از دریافت مشاوره حقوقی، وکیل میبایست از شرایط متقاضی مطلع شود. در صورتیکه پس از دریافت اطلاعات متقاضی وکیل بر این باور باشد که متقاضی دارای شرایط کافی برای امر حقوقی خود نیست، بدون شک با صراحت کامل این امر به اطلاع او رسانده می شود و وقت و هزینه متقاضی تلف نمی شود. اما اگر پس از بررسی شرایط متقاضی وکیل شرایط وی را برای درخواست مورد نظر مساعد دید، یک قرار مشاوره حقوقی برای او تنظیم می شود.
 
قانون رازداری:
 
این دفتر حقوقی بر اصول قانون رازداری پایبند میباشد و بر همین اساس کلیه اطلاعات دریافتی در طی مشاوره حقوقی و حتی در طول ارایه خدمات حقوقی نزد این دفتر کاملاً محرمانه باقی می ماند.
آیا دریافت مشاوره حقوقی به منزله ایجاد رابطه “وکیل-موکلی” است؟
 
خیر. در طی مشاوره حقوقی وکیل یا کارشناس با در نظر گرفتن شرایط متقاضی اطلاعات حقوقی مرتبط با درخواست وی را در اختیار او قرار می دهد و به سوالات احتمالی او در خصوص درخواستش پاسخ می دهد. اما دریافت مشاوره حقوقی هرگز به منزله ی ایجاد ارتباط “وکیل-موکلی” نمی باشد. ایجاد این ارتباط تنها پس از عقد قرارداد بین متقاضی و وکیل صورت می گیرد.

آیا نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟

می توانید از طریق فرم زیر برای ما پیام بفرستید تا پس از بررسی برای شما وقت مشاوره در نظر گرفته شود:

و یا از طریق راه های ارتباطی زیر در ساعات مشخص شده با ما تماس بگیرید: