درباره بیتا قاسمپور جهانگیر
(بیتا جهانگیر)

بیتا قاسمپور جهانگیر (بیتا جهانگیر) فعالیت حرفه ای خود را در حقوق مهاجرت به کانادا از سال ۱۹۹۸ با همکاری وکلای کانادایی و آغاز کرد. سپس در سال ۲۰۰۸ به عضویت رسمی سازمان کارشناسان مهاجرت کانادا که قبلا CSIC نام داشت، در آمد و در سال ۲۰۱۱ با روی کار آمدن سازمان ICCRC عضویت خود را با این سازمان ادامه داد.
در سال ۲۰۲۱ این سازمان با تصویب وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا به نام کالج کارشناسان مهاجرت کانادا تغییر نام یافت و بیتا همچنان عضو این کالج می باشد. جهت مشاهده ی شماره عضویت و نام ایشان در وبسایت کالج کارشناسان مهاجرت کانادا لطفاً به وبسایت این سازمان مراجعه کنید.

علاوه بر عضویت در کالج کارشناسان مهاجرت بیتا همچنین عضو کانون وکلای کانادا در استان آنتاریو نیز می باشد.

بیتا جهانگیر سابقه‌ای طولانی در زمینه تدریس قانون مهاجرت کانادا در موسسات و سازمانهای غیر انتفاعی دارد. افتخار همکاری با وکلای برجسته کانادایی و مدرسین دانشگاههای حقوق کانادا را دارد. تحصیلات ایشان در مقطع PhD در دانشگاه مک گیل – مونتریال، در رشته زبانشناسی می باشد. به زبانهای فارسی، انگلیسی، فرانسه و آلمانی صحبت می کند و به زبان اردو آشنایی دارد. سالها به عنوان مترجم رسمی انواع دادگاههای کانادای فعالیت داشته است. تاکنون بیش از صدها مقاله در خصوص قوانین مهاجرت و پناهندگی در جراید کانادایی نگاشته است. ایشان سخنران سمینارهای متعددی در خصوص قوانین مهاجرت کانادا در کشورهای مختلف برای هموطنان ایرانی بوده است.

بیتا جهانگیر همچنین مترجم رسمی دادگاههای کانادا (خانواده، جرایم، جنایی، مالک و مستاجر، پناهندگی، پلیس کلانشهر تورنتو، سازمان خدمات قربانی-شاهد، کانون اصلاح جان هاوارد) می باشد. حضور مستمر در دادگاهها و محیط حقوقی باعث افزایش تجربه ی حقوقی ایشان و نیز انعکاس این تجارب در پرونده های مهاجرتی این موسسه ی حقوقی- مهاجرتی است.

بیتا جهانگیر همچنین فارغ التحصیل دعاوی میانجیگری خانواده از دانشگاه یورک کاناداست. کلیه دعاوی خانوادگی اعم از قرارداد ازدواج، قرارداد جدایی، تقسیم اموال، حق سرپرستی فرزند، نفقه همسر، حق دیدار والدین که بین زوجین در جریان است با صرف هزینه ی بسیار کمتر از دادگاه در این دفتر حقوقی انجام می شود.

درباره شرکت مهاجرتی آریا

شرکت خدمات مهاجرتی آریا (Aria Immigration Services Inc)  شرکتی کاملاً کانادایی است که بر اساس مقررات دولت فدرال کانادا ثبت شده است. این شرکت زیر نظر خانم بیتا قاسمپور جهانگیر به منظور ارائه خدمات مهاجرتی مدیریت میشود.  شرکت آریا پایبند به قوانین کالج کارشناسان مهاجرت کانادا و اصول صحیح در قانون کار حرفه ای میباشد و برهمین اساس نیز توانسته است اعتبار خوبی را طی سالهای متمادی کسب کند.

عضویت ها